מוזיקאים ואמנים
מארחים ומתארחים

כרטיסים: 08-9568111העיר אשדוד המוכרת כבירת התרבות של ישראל בזכות אירועי תרבות רבים, פסטיבלים מוזיקליים ואמנותיים במהלך השנה ופעילות ענפה בשפות האמנות השונות החל ממוזיקה, דרך תיאטרון ומחול ועד לאמנויות הפלסטיות, גאה לקיים זאת השנה החמישית את הפסטיבל החגיגי "אושפיזין מוזיקלי".

הפסטיבל אושפיזין חורת על דגלו את המוטיב המקושר לסוכות – מוטיב האירוח, הן כעיר המארחת את מיטב המוזיקאים והן כאמנים המארחים אמנים מקצוות הקשת המוזיקלית. 

פסטיבל מבטא בדרכו האמנותית את מצוות האושפיזין, מצוות האירוח בה יש מקום לפתיחות הלב לאנשים, לדעות ולשיח ובפסטיבל – נפתח הלב דרך האוזניים לקולות ולצלילים קסומים.
כעיר שחרתה על דגלה את קידום ומינוף התרבות לתושביה ולבאים בשעריה, אך טבעי שיתקיים פסטיבל מוזיקלי בחג הסוכות בסימן אמנים מארחים אמנים. 

על במה אחת בלילה עתיר כוכבים, יככבו על הבמה: עידן עמדי, חנן בן ארי, יובל דיין, לירן דנינו, עידן חביב וישי לוי.עוד במהלך הפסטיבל תארח ירדנה ארזי את אילנית, עמיר בניון יארח את מיכה שטרית וארקדי דוכין, להקת רמנגאר במופע בכורה "דלתות" תארח אמנים מספרד. בתוכניית הפסטיבל ניתן למצוא את שלל המופעים ולהעשיר את החג בתוכן אמנותי ומהנה כאחד.


חזרה לעמוד ראשי >

השותפים שלנו: בית יד לבנים, משכן לאמנויות הבמה אשדוד, מרכז תרבות מונרט, אמפי אשדוד, עירית אשדוד